2/3 бюджету розвитку Львова піде на повернення боргів, – депутат

15:30, 21 лютого 2011

Бюджет розвитку Львова на 2011 рік планують затвердити у розмірі 256 млн грн, з них 2/3 піде на оплату боргів за виконані роботи, і лише 78 млн грн залишиться на господарку, – повідомив 21 лютого під час бліц-дебатів у Львівському прес-клубі депутат Львівської міської ради від «Фронту змін» Михайло Лопатнюк.

Він наголосив що під час звіту про виконання бюджету міста на 2010 рік на останній сесії міськради директор департаменту фінансової політики міськради Олег Іщук дав вичерпні відповіді на запитання депутатів щодо минулорічного бюджету.

«Якщо хтось має якісь сумніви – це же справа правоохоронних органів», – додав депутат.

Водночас, він наголосив, що бюджет розвитку міста, який у 2010 році був запланований у сумі понад 350 млн грн, було виконано менше, ніж на половину, однак за це ніхто не поніс покарання.

10 березня, зі слів депутата, рада розгляне бюджет розвитку на 2011 рік. Його планують затвердити у розмірі 256 млн грн.

Водночас заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді Юрій Михальчишин зазначив, що бюджет розвитку-2012 був настільки «неадекватно» збільшений, натякнувши, що у місті було проведено низку робіт, які мали передвиборчий характер.

На уточнення журналістів, про що конкретно йдеться, він додав: «На жаль, ми не правоохоронні органи».

Нагадаємо, попередньо затверджений бюджет розвитку Львова-2011 становить 191 млн грн, однак зазначалось про його ймовірне збільшення.

Як зазначав мер Львова Андрій Садовий, бюджет розвитку Львова має генерувати прибутки.

Як інформував ZAXID.NET , після закінчення місцевих виборів 2 листопада 2010 року Андрій Садовий відповідаючи на запитання про те, скільки власних коштів він витратив на виборчу кампанію, Андрій Садовий сказав: «120 тис. грн було покладено на мій рахунок. Точно не знаю, яка сума з нього була витрачена».

Зазначимо, в кінці 2010 року Львівська міська рада заявила, що Державне казначейство у Львівській області заблокувало понад 13 млн грн на її рахунку. Йшлося про кошти, передбачені зокрема для сплати фінансових зобов’язань міськради перед підрядниками та громадськими організаціями . Відтак влада переуклала з виконавцями робіт тимчасові угоди, за якими борги мають бути погашені з бюджет розвитку.