24-річна львів’янка стала чемпіонкою Європи з велотреку

У фіналі Олена Старікова випередила спортсменок з Чехії та Іспанії

12:52, 15 листопада 2020

Велогонщиця зі Львова Олена Старікова посіла перше місце на чемпіонаті Європи з велотреку, який цими днями проходив у Болгарії. Під час фінальних змагань у суботу, 14 листопада, спортсменка обійшла своїх конкуренток з Чехії, Іспанії, Італії, Великобританії та Литви і отримала золоту медаль, йдеться на офіційній сторінці чемпіонату в Twitter.

24-річна Олена Старікова зі Львова стала чемпіонкою змагань у дисципліні кейрін, гонці на прискорення. Останнє коло заїзду львів’янка подолала трохи більше ніж за 11 секунд, а її фінішна швидкість була майже 64 км/год. Також Старікова взяла на чемпіонаті дві бронзи в особистому та командному спринті. Міський голова Львова Андрій Садовий уже привітав львів'янку з визначною перемогою.

У фіналі Олена Старікова обійшла спортсменку з Чехії Сару Канковську та іспанку Хелену Касас. Загалом на чемпіонаті Європи Україна здобула шість медалей.

Додамо, що 24-річна львівська велогонщиця Олена Старікова вже є срібною призеркою чемпіонатів світу та Європи з велогонок. У 2019 році її визнали найкращою спортсменкою України.