25 березня Україна перейде на літній час

16:30, 20 березня 2012

25 березня Україна перейде на літній час. Цю інформацію підтвердили у прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.

Таким чином, стрілки годинників цього дня необхідно буде перевести на годину вперед. Зміна часу настане в ніч на неділю о 3-й годині, пише Тиждень.

Це, ймовірно, буде передостаннє переведення годинників: наприкінці лютого у парламенті зареєстрували законопроект, поданий Кабміном, яким пропонується запровадити на території України час другого часового поясу (київський час) без щорічного переведення годинникової стрілки.

Минулого року щорічну зміну часу скасувала Росія, а потім і Білорусь. Україна тоді теж спершу пішла слідом за ними, але потім відмовилася від свого рішення.

У Європейському Союзі, про наміри інтегруватися з яким заявляє Україна, можливість відмови від переведення стрілок наразі не розглядають.