3 дні в місті триватиме Міжнародний турнір з водного поло

Водне поло

22:33, 9 жовтня 2012

Найсильніші на воді. Стартував щорічний Міжнародний турнір з водного поло серед юнаків до 13 років. Позмагатись у львівському басейні приїхали найсильніші команди із 8 країн світу.

На першій хвилині гри між ватерполістами з Берліну та Львова - одразу ж перший мяч у воротах львів'ян.

За декілька хвилин берлінські ватерполісти забили іще 3 м’ячі. А от нашим хлопцям бракувало і досвіду, і сили.

Другу половину гри господарі почали одразу з голу. Німці із труднощами утримували оборону.

Щоправда, сили духу, швидкості, витривалості та кмітливості львівським ватерполістам вистачило ненадовго.

Попри фінальний результат - 15:3 - іноземні тренери визнали, що у наших хлопців також є потенціал.

Наразі беззаперечними лідерами турніру з водного поло є команди з Бресту, Берліна, Вруток та Кишенева. Однак, попереду ще 3 дні змагань.