40 років тому український клуб вперше виграв у фіналі єврокубка

15:57, 14 травня 2015

Рівно 40 років тому київське «Динамо» виграло свій перший Кубок володарів кубків, передає офіційний сайт киян.

За підсумками сезону 1974/75 рр. у фіналі турніру кияни зійшлися з «Ференцварош» із Будапешта. Український клуб був сильнішим, розгромивши суперника з рахунком 3:0. Дубль оформив Володимир Онищенко, ще один гол забив Олег Блохін.

У тому ж 1975 році «Динамо» завоювавало Суперкубок Європи, а через 11 років повторило свій успіх у Кубку кубків.

«Динамо» є найбільш титулованим клубом України. У радянський період своєї історії кияни завоювали 13 титулів чемпіонів СРСР, 9 Кубків СРСР, 3 Суперкубка СРСР, 2 Кубки володарів кубків і 1 Суперкубок УЄФА.

У період виступів в українських змаганнях кияни завоювали 13 чемпіонств, 10 національних кубків, 5 Суперкубків України. Тричі кияни доходили до півфіналу Кубка (Ліги) чемпіонів - найвище їх досягнення в цьому турнірі.