4-річний малюк із Червонограда двічі випадав з вікна багатоповерхівки

5 серпня 2016

4-річний Дмитрик, який загинув, випавши з вікна на восьмому поверсі, за свій короткий вік вже двічі падав з вікна багатоповерхівки. І все через недогляд власних батьків. Останній випадок став для дитини смертельним. У Червонограді досі не можуть отямитися від трагедії. Але тим, що трапилося не здивовані, бо нічого доброго про батьків малюка сказати не можуть.

«Та алкоголіки вони, звичайні алкоголіки», ― коментує сусідка Любомира.

Інша додає: «Вони в стакан зазирають ледь не через день, мені так тих діток шкода. А той малий виліз через балкон і впав. Тож дитина…», ― розповідає сусідка Ірина.

Трагедія сталася вдень. 4-річного Дмитрика батьки залишили самого у квартирі пильнувати ще меншого братика. А самі традиційно, як кажуть сусіди, вкотре пішли розважатися.

«Через балконні двері, там був отвір – розбите скло. Хлопчик туди вийшов, попавши на балкон, він випав з 8-го поверху 9-типоверхового будинку», ― уточнила старший інспектор Червоноградського відділу поліції Оксана Козачок.

До лікарні Дмитрик не доїхав.

«Дитина поступила у стані клінічної смерті. Тобто вже у машині медицини катастроф проводилася штучна вентиляція легень. Серцебиття не було», ― розповів лікар-реаніматолог Григорій Шипот.

Але за вікном Дмитрик опинився не вперше. Немовлям його викинула п'яна подруга мами.

«Викинула її з другого поверху. Дитина в лікарні з переломом ноги, руки лежала. Ото, можна сказати, дитину вилікували. То був другий поверх, то нічого страшного не було», ― розповів сусід Сергій.

Тоді хлопчика викинули, бо він плакав і заважав компанії батьків випивати. Матір не захистила дитя. І сусіди запевняють, що неодноразово зверталися у соцслужби, аби ті позбавили прав батьків. Та у службі в справах дітей кажуть, що до них ніхто не звертався і на обліку сім'я не стояла.

«Ми зараз проводимо службове розслідування по тому першому випадку, ми в обов’язковому порядку потім вам розкажемо, чи були підстави на позбавлення батьківських прав чи ні. Ми зараз відправляємо всі листи на Червоноградську службу, бо до того часу по тій дитині в нас не було жодної інформації», ― у розмові зазначає заступник начальника служби у справах дітей ЛОДА Роман Хлопецький.

Молодшого братика Дмитра забрали від батьків. Зараз малюк у спецзакладі, де за ним доглядають хоч не рідні, але уважні вихователі. А проти його найрідніших порушили кримінальне провадження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Щоб перемогти смерть, доведеться перестати бути людиною»
В Одесі здійснено збройний замах на місцевого активіста
Найкращі фото 25 Book Forum Lviv
Український співак Іван Попович потрапив у важку ДТП
ФК «Львів» та «Карпати» зіграли у бойову нічию
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»