10 травня відбулася проща до с. Грушів, що у Дрогобицькому районі на Львівщині. Паломництво розпочалося молитовною ходою з Дрогобича, участь у якій взяли близько 600 молодих осіб. На урочисту Службу Божу, яка відбулася перед храмом, зібралось 5 тис. паломників з різних кутків Львівщини, - повідомив ZAXID.NET прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії о. Олег Чупа.
Літургію очолив владика Ярослав (Приріз), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицький. Йому співслужили 40 священиків.
"Під час паломництва наше прагнення до покаяння і щирої молитви, помножене на благі наміри багатьох інших прочан, можуть зродити щедрі плоди християнської любові", - промовляючи до паломників під час святкової Літургії, зазначив владика Ярослав. "Лише тут, очистившись духовно, виявивши у сповіді свої пороки і гріхи, відчуємо цілющу і благодатну силу Христа, відчуємо чудесну допомогу Богородиці як джерела милосердя," - наголосив архиєрей, звертаючи увагу вірних на те, як слід здійснювати паломництво до святого місця.
У с. Грушів знаходиться чудотворна ікона Богоматері, яку 1806 р. намалював іконописець Степан Чаповський.
26 квітня 1987 року у Грушеві відбулася подія, яка сколихнула тодішній Радянський Союз. 12-річній дівчинці Марії Кізим на балконі невеличкої церкви з'явилася Божа Мати. Подія набула розголосу. До Грушева почали сходитися люди із Західної і Східної України, так із-за її меж - з Кавказу, Росії, Середньої Азії і навіть з далекого Сибіру. У червні 1987 року коротко про події у Грушеві подало інформацію Центральне телебачення Радянського Союзу.
Всі дороги, що вели до Грушева, були заблоковані міліцейськими патрулями, пропускався лише службовий транспорт. Перешкоди чинили також і для пішоходів. Однак попри відчайдушні кроки влади Грушів надалі відвідували прочани, які оминали міліцейські заслони, йдучи обхідними стежками.