8 березня у центрі Львова феміністки даруватимуть квіти чоловікам

6 березня

У четвер, 8 березня, о 12:00 на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету Центр «Жіночі перспективи» проведе акцію «8-го березня подаруй квіти чоловікові!». Про це повідомляє «Щоденний Львів».

«Цей день втратив свій початковий зміст «Дня солідарності жінок у боротьбі за свої права та мир» і перетворився на гламурне свято, яке підтримує та підсилює гендерні стереотипні ролі жінки-«домогосподарки», «прикраси життя», «берегині домашнього вогнища», «емоційного громовідводу» тощо», - йдеться у повідомленні.

Організаторки також наголошують: «День прав жінок перетворився на комерційний привід - значно збільшити продажі побутової техніки, косметики, засобів гігієни, білизни та парфумів». Натомість активістки хочуть привернути увагу до абсурдності сучасного трактування дня 8 березня та обговорити реальні проблеми порушення прав жінок в Україні.

«Ми даруватимемо квіти чоловікам з такими повідомленнями: «Подаруй мені повагу замість квітів!», «Став свідком насильства щодо жінки – телефонуй 102», «Ця квітка не забезпечує поваги до мене!», «Найкращий комплімент – це твоя повага!», «Жінка – не прикраса твого життя! Жінка – людина, яка має права!», «8 березня – свято прав жінок та миру!»», - повідомляюь організаторки.

Під час акції будуть також поширювати інформаційні матеріали Центру «Жіночі перспективи» щодо захисту прав жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада
«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині