Аграрії Львівщини зібрали з полів 80% зернових культур

У сховища помістили майже 563 тонни озимих ячменю та пшениці

10 серпня 2018

На Львівщині жнива почалися і відбуваються із запізненням. Станом на п'ятницю, 10 серпня, на Львівщині зібрали майже 563 тонни врожаю озимих ячменю і пшениці, що становить 80% зернових культур, які посіяли в області. Про це ZAXIDNET повідомив начальник управління розвитку сільськогосподарського виробництва Львівської облдержадміністрації Ігор Вус.

«Найвищий урожай вдалося отримати на Сокальщині, де з гектара зібрали 73 центнери, понад 50 ц – у Кам'янка-Бузькому та Самбірському районах», – розповідає Ігор Вус.

Сховища, де зберігають зерно, із травня перевіряєють працівники Головного управління ДСНС України у Львівській області. На обліку у відомства – 237 об'єктів, які залучені до жнивної кампанії-2018. Позапланові перевірки поки що влаштували на 48 сільськогосподарських підприємствах.

«Керівники часто ігнорують питання щодо організації протипожежного захисту місць зберігання та переробки врожаю. Серед найбільш поширених порушень – несправна пожежна автоматика, відсутність сигналізації та громовідводу, необроблені вогнезахисним розчином дерев'яні елементи», – зазначив начальник відділу пожежної безпеки Орест Галонько.

Після збору зернових комбайни молотитимуть гречку, сою, кукурудзу та соняшник. Останній, зокрема, збиратимуть наприкінці вересня-у жовтні.

Нагадаємо, через сильні дощі сільгоспвиробники Львівщини не могли вчасно розпочати збір урожаю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вдові загиблого в АТО бійця не дали виступити з нагоди Дня Злуки у Львові
Чи можна критикувати Порошенка, Бандеру і сучасну історичну політику
Журналісти показали могилу сина Януковича в окупованому Севастополі
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ