Активісти ночуватимуть під ЦВК

22:50, 6 листопада 2012

На акції під Центральною виборчою комісією присутні кілька десятків мітингувальників. Люди розійшлися одразу після того, як виступили лідери опозиції, повідомив журналіст 5 каналу в прямому ефірі.

Він додав, що група активістів збирається залишитися під ЦВК на ніч. Також на акції очікують вболівальників футбольного клубу "Динамо" (Київ).

Як відомо, о 21:45 у столиці на НСК "Олімпійський" має розпочатися матч "Динамо" - "Порту".

Нагадаємо, 6 листопада під ЦВК продовжувалися протести прихильників партій  «Всеукраїнське об'єднання« Батьківщина», «Всеукраїнське об'єднання «Свобода», «Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка» проти фальсифікацій виборів.

Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Акція протесту опозиції розпочалася 5 листопада о 10:00. Опозиціонери простояли біля будівлі ЦВК цілу ніч.