Незважаючи на те, що Верховна Рада під тиском підприємців ухвалила новий Податковий кодекс зі змінами, протест може продовжитися в понеділок. Однак оглядачі у Києві не очікують чисельних акцій.
Кілька членів Національної Координаційної ради підприємців України прилюдно спростували свою причетність до організації нової акції протесту підприємців на Майдані Незалежності в понеділок, 6-го грудня. Один із них – Євген Шаповаленко – в інтерв'ю Deutsche Welle визнав наявність розколу в середовищі підприємницьких лідерів. Він заявив, що тепер акцент робитиметься на роботі в регіонах з викриття посадовців-корупціонерів та походження статків податківців.
Натомість, у опозиційному БЮТ визнають надання підтримки організаторам понеділкової акції. Але жодних приїздів людей з регіонів не планується. Вуличні протести розглядаються тут як "тест на готовність до протестної активності".
Тим часом один з організаторів підприємницьких протестів Олександр Данилюк поскаржився на міліцейський тиск на його батьків та повідомив про виклик його до слідчого в міліцію. Раніше саме Данилюк оголосив мобілізацію підприємців у відповідь на демонтаж наметового містечка на Майдані й закликав їх вийти на нову акцію протесту.
Директор київського Міжнародного інституту демократій Сергій Таран вважає, що, розігнавши підприємницький Майдан, влада не здобула стратегічної перемоги. Він очікує подальшого зростання невдоволення Податковим кодексом чотирма мільйонами представників малого та середнього бізнесу та зниження рейтингів популярності влади та президента Віктора Януковича. Відсутність єдиного лідера в нинішнього руху підприємців Таран вважає ознакою формування в Україні політичних партій європейського типу, які будуть захищати інтереси суспільних прошарків на ґрунті спільної ідеології. Експерт впевнений, що такі партії складуть успішну конкуренцію нинішнім "вождитсьским партіям" та партіям, сформованим "із застосуванням адміністративного ресурсу".