Американський актор Стівен Сігал обійняв посаду в МЗС Росії

5 серпня

Міністерство закордонних справ Росії призначило американського актора Стівена Сігала спеціальним представником відомства з питань російсько-американських гуманітарних відносин. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному в офіційному акаунті відомства в Facebook.

Повідомляється, що у актора є російський паспорт.

«Стівен Сігал призначений спеціальним представником МЗС Росії з питань російсько-американських гуманітарних зв’язків. Завдання – сприяння подальшому розвитку російсько-американських відносин у гуманітарній сфері, включаючи взаємодію в сфері культури, мистецтва, громадських та молодіжних обмінів тощо», – йдеться в повідомленні МЗС РФ.

Відомство також уточнило, що у Сігала буде суспільно-політична посада, що не передбачає грошової винагороди.

Речниця російського МЗС Марія Захарова та новопризначений спецпредставник

Сігал, коментуючи своє призначення, зазначив, що у нього завжди було бажання зробити щось для поліпшення російсько-американських відносин. «Я невпинно працюю над цим протягом багатьох років неофіційно, і тепер я дуже вдячний за можливість робити те ж саме офіційно. Я щиро вдячний», – йдеться в його повідомленні, яке цитує канал RT.

Стівен Сігал став громадянином Росії в листопаді 2016 року. Крім російського і американського громадянства, у нього є ще сербський паспорт.

Як писав ZAXID.NET, актор Стівен Сігал потрапив у базу даних сайту «Миротворець» за відвідування анексованого Росією Криму. Актор потрапив у базу сайту за незаконне перетинання державного кордону України, заперечення російської агресії, підтримку анексії Криму і особисто Володимира Путіна. 65-річного актора також назвали спільником російських окупантів і проросійських терористів. У серпні 2014 року Стівен Сігал під час свого виступу на шоу байкерів в окупованому Криму підтримав сепаратистів в Україні, причепивши на сцені прапор так званої «ДНР».

У травні 2017 року СБУ оголосила його персоною нон ґрата із забороною в'їзду впродовж п'яти років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Авто Євро Сила» припинила масштабне блокування доріг по всій Україні
П'ять років Євромайдану
Аваков оголосив про примусове розблокування доріг, які перекрили «євробляхери»
Кокаїн, діаманти та малайзійська тюрма
Уряд звільнив керівницю Держлікслужби за протизаконну заборону вакцин
Масштабна пожежа у Львівській обласній клінічній лікарні
Wizz Air оголосила про відновлення роботи своєї української «дочки»
«Авто Євро Сила» вдруге заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада