Американський сенатор Джон Маккейн припинив лікування від раку

24 серпня 2018

Американський сенатор від Республіканської партії Джон Маккейн, якому минулого року діагностували агресивну форму раку мозку, вирішив зупинити лікування. Про це його родина заявила в п'ятницю, 24 серпня, повідомив «Голос Америки».

Минулого року Маккейну діагностували агресивну гліобластому, та «прогнози були суворими», - розповіла його родина. Лікарі виявили пухлину мозку після того, як Маккейну зробили операцію з видалення тромбу над лівим оком.

«Згодом, через рік, здоров'я Джона перевершило попередні очікування. Але хвороба прогресувала і разом із невблаганністю його віку вона винесла свій вердикт», – заявили у сім'ї Маккейна. «З силою волі, яка йому притаманна, він вирішив припинити медичне лікування. Наша родина надзвичайно вдячна за підтримку і доброту тих, хто про нього піклувався протягом року, друзям та партнерам Джона, які молились за нього. Боже благослови і дякуємо всім вам», – йдеться у заяві його родини.

Маккейну 81 рік. Його шість разів обирали сенатором від Аризони, строк його повноважень завершується у 2022 році. Маккейн вже заявив, що не збирається балотуватися на ще один термін.

13 грудня Маккейна госпіталізували у Вашингтоні з побічними ефектами терапії проти раку. 19 грудня його виписали з військової лікарні ім. Волтера Ріда і він повернувся до свого ранчо в рідній Аризоні, де до нині продовжував курс лікування.

Маккейн відомий своєю прямолінійністю, що у 2015 та 2016 роках призвело, в тому числі, й до конфлікту з тоді ще кандидатом у президенти Дональдом Трампом. Тоді Трамп відповів на образливу заяву з боку Маккейна тим, що любить людей, котрі «не були в полоні». Таким чином він згадав понад п'ять років полону Маккейна у В'єтнамі. Водночас у США Маккейна часто називають героєм війни, зазначила «Німецька хвиля».

Також Маккейн має антипутінську позицію. Зокрема, у травні 2017 року він казав, що Путін становить більшу загрозу для США, ніж терористична організація «Ісламська держава».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вдові загиблого в АТО бійця не дали виступити з нагоди Дня Злуки у Львові
Чи можна критикувати Порошенка, Бандеру і сучасну історичну політику
Журналісти показали могилу сина Януковича в окупованому Севастополі
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ