Анастасія Меркушина посіла 8 місце у гонці переслідування на чемпіонаті світу

22-річна біатлоністка продемонструвала найкращий в кар'єрі результат

12:04, 12 лютого 2017

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина фінішувала восьмою під час гонки переслідування на чемпіонаті світу у Хохфільцені.

Українка розпочинала пасьют на 10-ій позицій, пройшла дистанцію без жодного промаху і в результаті посіла 8 місце. Цей результат є найкращим у кар'єрі 22-річної біатлоністки.

Ще одна представниця збірної України, яка брала участь у гонці переслідування, Юлія Джима, на двох останніх рубежах зробили чотири промахи і прийшла до фінішу лише 23-ою. Олена Підгрушна на старт гонки переслідування не вийшла.

Золото чемпіонату світу у гонці переслідування завоювала німкеня Лаура Дальмаєр, яка допустила один промах. Срібну нагороду здобула біатлоністка з Білорусі Дар'я Домрачева, а бронзу - представниця Чехії Габріела Коукалова, яка у цій гонці допустила три промахи.

Нагадаємо, що Анастасія Меркушина також була найкращою серед українок у спринтерській гонці чемпіонату світу, посівши 10 місце.