Андрій Павлів запевнив, що будівництво на Котляревського законне

21:54, 29 квітня 2015

На місці гаражів на вулиці Котляревського мають збудувати житлово-офісну споруду. Втім мешканці категорично проти.

Історія тягнеться ще з 2011 року. Тоді депутатський корпус ухвалив відвести земельну ділянку під будівництво на вулиці Котляревського, 49. Згоду дали  товариству «Дублянибудпостач». 

23 квітня вже цього року п’ятдесят депутатів віддали 425 квадратних метрів товариству в оренду. Люди, що живуть на цій вулиці, не хочуть тут нового будівництва. Відтак звернулись до міського голови, аби той зупинив ухвали міської ради.

Ділянка призначена для будівництва та обслуговування житлово-офісної споруди. Мешканці переконані, що будувати тут небезпечно.

Вулиця Котлярвеського - історичний район. Будинки розкидані серед зелених насаджень. Таке собі місто в саду.

ТзОВ «Дублянибудпостач» це об’єднання власників цих гаражів. Їх, за даними Єдиного державного реєстру, троє. Фірма торгує деревиною, будівельними матеріалами, а також купує, продає та здає в оренду майно. На підприємстві відмовились від коментаря. 

Представник фірми Ярослав Чабан  у телефонній розмові запевнив, що ТзОВ «Дублянибудпостач» не порушили закон: «Ми зробили все в рамках правового поля, якщо нас будуть звинувачути десь, ми будемо на це реагувати. А брати участь у дискусії ми не будем».

Законодавство не враховує забудови в історично сформованому районі. Відтак будувати на Котляревського можна. 

Директор департаменту містобудування Львівської міськради Андрій Павлів пояснив: «Закон говорить, що слід розробити історико-містобудівельне обгрунтування, яке визначить висоту забудови і про ступінь втручання в сформоване вже середовище».

Та мешканці налаштовані не дозволяти будівництва взагалі. Минулого року через акції протесту у Львові скасували три будівельні проекти.