Андрій Садовий презентував концепцію національного лоукоста Ukraine United airlines

26 серпня 2018

У неділю, 26 серпня, в Одесі на Фестивалі ідей міський голова Львова та лідер партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий презентував концепцію національного лоукост-перевізника. Ця концепція має назву Ukraine United airlines.

«Карта авіарейсів країни краще за будь-які промови демонструє реальну децентралізацію і стан внутрішніх комунікацій в країні. Сьогодні в Одесі на Фестивалі ідей запрезентував концепцію Ukraine United airlines – національного лоукост-перевізника», – повідомив Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Вплив розвитку внутрішнього авіасполучення на розвиток країни

Передбачається, що проект дозволить:

Андрій Садовий також висловив переконання, що – це не питання виключно бізнесу і транспорту. Це питання національної безпеки і функціонування країни.

Ініціативу прокоментував міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Завжди кажу, що інфраструктура об’єднує. Сподіваюся на 100-відсоткову підтримку Самопомочі в парламенті виділення в бюджеті 2019 року 10 млрд грн на будівництво мінімум нових 5 злітних смуг в Україні і створення Авіаційного фонду, аналогічного до Дорожнього фонду, щоби впродовж наступних 5 років держава отримала 25 нових летовищ на базі ДПП (злітна смуга – державна, термінал і вся інша інфраструктура – приватна). Будемо раді долучити ваших фахівців до розробки програми стимулювання авіації в Україні», – написав міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Давай, роздягайся, будеш богатирів обслуговувати»
Львівські сироти отримали дев’ять квартир за рахунок міського бюджету
«Львівелектротранс» підписав угоду з ЄБРР щодо закупівлі 50 нових тролейбусів
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ