Андрій Шевченко звернув увагу на гру 19-річного півзахисника «Динамо»

15:01, 18 травня 2017

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко побував на фіналі Кубку України у Харкові. За результатами фінальної зустрічі національний трофей здобув «Шахтар», які обіграв «Динамо» з рахунком 1:0. У свою чергу, Андрій Шевченко поділився враження від гри з виданням «Команда №1».

«Футболісти «Динамо» свої можливості не реалізували, хоча цей матч був, на мій погляд, до першого забитого м'яча. Не було високого ритму, може, це через завершення сезону, зате було багато тактики. «Гірники» мали перевагу у першому таймі. Після перерви гра була рівна, але за рахунок індивідуальної майстерності переміг «Шахтар», - прокоментував наставник національної збірної.

Андрій Шевченко додав, що від молодого нападника киян Артема Бєсєдіна у штабі збірної очікують більше голів. Також тренери національної команди стежать за грою 19-річного півзахисника «Динамо» Володимиром Шепелєвим, який останній часом має стабільне місце в основі київської команди.

Нагадаємо, що наступний офіційний матч збірна України зіграє 11 червня проти Фінляндії у рамках кваліфікації на ЧС-2018.