Англія відкрила рахунок 1:0

22:54, 19 червня 2012

19 червня на «Донбас Арені» триває матч Україна – Англія. Англія веде. У вирішальному для України матчі на початку другого тайму гол забив Руні.

Головний арбітр матчу - угорець Віктор Кашшаі, наймолодший рефері в історії фіналів Ліги чемпіонів УЄ

Зазначимо, що тільки перемога у цьому поєдинку дозволить підопічним Блохіна продовжити участь у змаганні, оскільки перший матч збірна України виграла у збірної Швеції з рахунком – 2:1, а в другому – поступилась збірній Фракції – 0:2.

Додамо, що перед іграми третього туру в групі «D» шанси на вихід до чвертьфіналу зберігають три команди. Збірні Франції та Англії мають по чотири очки, українці – три, обидва матчі програла команда Швеції

Стартовий склад збірної України: П'ятов — Гусєв, Ракицький, Хачеріді, Селін — Тимощук, Гармаш, Коноплянка, Ярмоленко — Мілевський, Девіч.

Стартовий склад збірної Англії: Харт — Джонсон, Террі, Лескотт, Ешлі Коул — Паркер, Джеррард, Мілнер, Ешлі Янг — Уелбек, Руні.