Англійський «Лестер» вперше в історії вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів

00:04, 15 березня 2017

У матчах-відповідях 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Лестер» обіграв «Севілью» (2:0), а «Ювентус» обіграв «Порту» (1:0).

Англійці зуміли відігратись у «Севільї» після програшу у попередньому матчі (1:2). Перший гол «Лестер» реалізував на 27 хв зустрічі - відзначився Вес Морган. А другий м'яч у ворота севільців реалізував Марк Олбрайтон на 54 хв матчу.

«Лестеру» вистачило двох голів у домашньому поєдинку, аби за сумою двох матчів (3:2) вперше в історії клубу вийти у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

У свою чергу, італійський «Ювентус» виявився сильнішим «Порту». У матчі-відповіді 1/8 фіналу єдиний гол зустрічі забив Пауло Дібала з пенальті наприкінці першого тайму. У попередньому матчі італійці перемогли з рахунком 2:0 і за сумою двох зустрічей (3:0) вийшли у наступний раунд турніру.

Раніше у чвертьфінал цьогорічної Ліги чемпіонів вийшли «Реал», «Баварія», «Боруссія» та «Барселона».

Ще два чвертьфіналісти турніру визначаться 15 березня у матчах «Монако» - «Манчестер Сіті» та «Атлетіко» - «Баєр».