Аргентина «вимучує» в овертаймі вихід у чвертьфінал ЧС-2014

21:34, 1 липня 2014

Аргентинці на останніх хвилинах додаткового часу забивають і виходять в 1/4 фіналу мундіалю.

Впродовж гри збірна Аргентини більше володіла м'ячем, більше нав'язувала гру, однак це влаштовувало швейцарців, які чудово діяли на контратаках, проте були слабкими в реалізації.

Аргентинці багато атакували, намагалися взяти ворота швейцарців і з флангів, і з центру, і за допомогою прострільних передач. Однак усі плани збірної Аргентини розсипалися об міцну стіну оборони швейцарців.

У другому таймі доволі активною грою відрізнявся Ліонель Мессі, однак постріли зірки «Барселони» зупиняв або голкіпер, або перекладина.

Під кінець основного часу аргентинці почали діяти настирливіше, а збірна Швейцарії очевидно стомилася, зменшила швидкість і, здебільшого, діяла на обороні.

Вже у додатковий час швейцарці намагалися знову створити атаки і гольові моменти, проте гравцям не вистачало сил. На 119 хвилині оборона Швейцарії таки здалася - Мессі віддав передачу на Ді Марію, який пробив низом без шансів для голкіпера. - 1:0.