Аспірант львівського вишу здобув золото на Всесвітніх зимових студентських іграх

11:56, 1 лютого 2015

Аспірант Львівського державного університету фізчної культури здобув золото в біатлонних змаганнях на ХХVІІ Всесвітніх зимових студентських іграх, що зараз тривають у словацькому місті Штребске-Плесо, повідомляє прес - служба Львівської ОДА.

"31 січня, в програмі Універсіади-2015 розігрувалися медалі в біатлонній гонці з масовим стартом на дистанції 15 км серед чоловіків (Biathlon: Men's 15 km Mass Start).

У цьому змаганні перемогу здобув представник Львівщини, вихованець Новояворівської школи біатлону, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький",- вказано у повідомленні.

Того ж дня українська збірна отримала ще одну нагороду. Так, на другу сходинку п'єдесталу у згаданому змаганні піднявся студент Сумського державного університету Дмитро Русинов.

Всесвітні зимові студентські ігри – Універсіада-2015 проходять з 25 січня до 1 лютого у містах Штребске-Плесо та Осрблі (Словацька Республіка), а з 4 по 14 лютого вони продовжаться у Сьєрра-Неваді і Гранаді (Королівство Іспанія).