Атлети із 7 країн позмагалися на відкритому Кубку Львова із велоспорту на треку

14 серпня

У Львові завершилися міжнародні змагання із велоспорту на треку ‒ відкритий Кубок міста. Атлети із 7 країн налягали на педалі в олімпійських та неолімпійських видах програми. Також паралельно відбувся чемпіонат України.

Зокрема, учасники мчали до перемоги у дисципліні кейрін. Там спершу попереду велосипедистів рухається мотоцикл, який обганяти не можна. За 2,5 кола до фінішу він сходить з треку, а роверисти роблять потужний ривок. Спортсмен із Литви Сваюнас Йонаускас розповів, як переміг у півфіналі: «Я виїхав вперед, контролював ситуацію позаду і приїхав першим» (сміється).

Далі ‒ фінал гонки на вибування. Кожні 2 кола атлет, який останнім перетнув фінішну лінію, припиняє боротьбу. І так доки не залишаться двоє наймайстерніших, які розігрують перемогу. Але збірник Віталій Гринів здобув «золото» достроково, випередивши опонентів на кілька кіл. Атлет каже: «Зі самого початку планував такий варіант, але здебільшого такі рішення приймають по ходу гонки. Треба старатись «сидіти на колесі», менше виходити вперед. Але і не провалюватись назад, тому що важко буде потім перебратися. І дуже великі шанси, що зійдеш».

Серед жінок у цій дисципліні нагороду найвищого ґатунку здобула львів`янка Тетяна Клімченко. Переможниця зазначила: «Знаю всіх учасників гонки. Зокрема, знаю, як їде Валерія Кононенко. Я більше сиділа за нею, а коли стало менше людей, почала вибиратися вперед».

Відкритий Кубок Львова зібрав на треку атлетів із семи країн. Такий кворум дозволяє учасникам непогано покращити міжнародний рейтинг. Наприклад, якщо у виді програми стартують представники 4 країн, переможець може заробити 100 очок.

Усього свій слід на треку упродовж турніру залишили дві сотні спортсменів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Люди миру
Браконьєри вирубують ліс на території майбутнього національного парку. Відео з дрона
Головні новини Львова за 19 листопада
У Винниках відкрили удосконалену транспортну розв’язку без лівих виїздів
«Авто Євро Сила» оголосила блокування доріг по всій Україні. Онлайн-карта блокпостів
Недобудовану лікарню на Львівщині продали з аукціону за 10,5 тис. грн
У львівському «вікні життя» залишили місячну дівчинку
У Кабінеті міністрів розповіли про етапи монетизації субсидій 2019 року
На Закарпатті протестувальники перекрили трасу Київ–Чоп
Вселенський Патріархат невдовзі затвердить дату проведення Об’єднавчого собору в Україні