Авіакомпанії British Ariways після атаки хакерів загрожує штраф у $650 млн

8 вересня

Авіакомпанії British Аirways загрожує штраф в розмірі до 500 млн фунтів стерлінгів (близько 650 млн доларів США за поточним курсом) за те, що особисті дані сотень тисяч її клієнтів потрапили до рук хакерів.

Про це повідомляє УНН із посиланням на Press Association.

Як повідомляється, загальний регламент захисту даних, що вступив у силу в країнах Євросоюзу, включаючи Велику Британію, в цьому році, передбачає суворі стягнення для компаній, які не змогли забезпечити безпеку даних своїх користувачів. Згідно британської версії закону про захист даних, максимальним покаранням для компанії, яка допустила витік особистої інформації, є штраф у розмірі 17 млн фунтів стерлінгів ​​(22 млн доларів США) або 4% від загального обороту компанії, у залежності від того, яка з цих сум більша. У 2017 році сукупні надходження British Аirways склали 12,2 млрд фунтів (15,75 млрд доларів), і саме від цієї суми може бути розрахований розмір штрафу.

Рішення про те, чи понесе компанія покарання, мають бути ухвалені управління комісара з інформації Сполученного Королівства. Дане відомство зараз вивчає обставини злому, розслідування розпочало також британське Національне агентство по боротьбі зі злочинністю.

Як інформував ZAXID.NET, дані кредитних карт 380 тис. клієнтів авіакомпанії British Airways потрапили до рук зловмисників у результаті хакерської атаки. Жертвами зловмисників могли виявитися всі, хто бронював квитки або оплачував інші послуги на сайті або через додаток British Airways у період з 21 серпня по 5 вересня поточного року. Клієнтам компанії, які могли стати жертвами зловмисників, рекомендовано звернутися в банк або іншу кредитну організацію, що випустила їх карту, і слідувати рекомендаціям співробітників служби підтримки. У всіх клієнтів, які бронювали свої квитки у зазначений період, буде можливість скористатися ними і зареєструватися на рейси у звичайному порядку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині
Кількадесят активістів «Авто Євро Сили» розпочали акцію протесту біля львівської мерії
Під Одесою до берега прибило баржу з п'ятьма мільйонами пачок контрабандних сигарет
Люди миру
Браконьєри вирубують ліс на території майбутнього національного парку. Відео з дрона