«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині

Люди вимагають скасувати законопроекти №8487 та №8488

20 листопада

У вівторок, 20 листопада, активісти організації «Авто Євро Сила» перекрили трасу Київ-Чоп на Львівщині. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції Львівщини, протестувальники ходять по пішохідному переходу та не пропускають авто.

Приблизно о 10:10 люди перекрили трасу біля села Розвадів. Протестувальники також перекрили трасу біля села Старий Милятин. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції Львівщини, протестувальники пообіцяли кожних 10 хв. пропускати авто протягом 30 хв.

Активісти також анонсували перекриття траси Київ-Чоп на Львівщині біля села Гаї-Смоленські та біля Солонки.

Раніше «Авто Євро Сила» заявила про масштабне блокування доріг по всій Україні. Учасники вимагають скасування законопроектів №8487 та №8488, які змінюють ставки акцизного податку на ввезення в Україну легкових автомобілів. 20 листопада активісти «Авто Євро Сили» організували також пікет під Львівською міськрадою.

Організатором перекриття траси на Львівщині вказаний заарештований за підозрою в сутенерстві Олег Наконечний, який минулого тижня розпочав схожу акцію протесту під Львівською ОДА. Щоправда учасники тієї акції намагалися приховати свою приналежність до «Авто Євро Сили».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Депутати облради затвердили бюджет Львівщини на 2019 рік
Вночі нардеп Володимир Парасюк в’їхав у припарковане авто у Львові
Запровадження воєнного стану в окремих областях підтримала лише третина українців
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ