Автомобілі на євробляхах щомісяця купують понад 8 тис. українців

Станом на кінець літа так звані євробляхи вже посідають 19% вторинного ринку

28 серпня

Після ухвалення Верховною Радою у першому читанні законопроектів, що дозволять знизити акцизи на розмитнення автомобілів, торгівля авто з європейськими номерами вийшла в Україні на новий рівень.

Як пише AUTO-Consulting, від липня, коли парламент ухвалив за основу законопроекти щодо легалізації іноземних авто, пропозиції щодо так званих євроблях вивели в окремі розділи найбільші українські класифікатори. Це зробили для того, аби вибирати «доступні авто» не заважали автомобілі з українською реєстрацією зі своїми високими цінами.

Нині знайти авто на єврономерах можна від кількох сотень доларів, проте більшість угод купівлі-продажу укладають в діапазоні 1,5-2 тис. доларів. Також вже є пропозиції преміальних і недешевих автомобілів, ціна яких є нижчою, ніж у їхніх аналогів на українських номерах.

Найпопулярнішими авто з-за кордону в Україні є Volkswagen та Opel

За інформацією AUTO-Consulting, станом на кінець літа так звані євробляхи вже посідають 19% вторинного ринку. Тобто кожен п’ятий проданий в серпні автомобіль вже був з іноземною реєстрацією.

З цієї причини продажі авто з українською реєстрацію припинили зростання, що, в свою чергу, позначилося і на збуті нових авто, адже якщо продавець не зміг продати своє старе авто – він не купив замість нього новий автомобіль.

За даними AUTO-Consulting, авто на європейських номерах щомісяця відвойовують по 8-12 тис. клієнтів на українському ринку, і ця цифра стрімко збільшується.

До слова, 2017 року кількість автомобілів на єврономерах в Україні досягла частки у 10% від загального обсягу легкового автомобільного парку країни. Найбільше в'їжджає в Україну машин з польською реєстрацією, далі – Литва, Німеччина, Болгарія і Чехія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Домоуки
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття