Автостанція в Моршині не має ані накриття, ані залу очікування

20:45, 10 жовтня 2012

Автобусна станція в Моршині не пропонує своїм відвідувачам, значну частину з яких становлять туристи, ані залу очікування, ані накриття.

Як повідомляють «Головні новини Львова», до послуг пасажирів автостанція пропонує лише одну касу, потріскані стіни, стару лавчину, купи болота і ями. Натомість усе, що гості можуть отримати, це страховка і безплатний туалет. Туристів з інших міст України, які приїжджають до Моршина на курорт, така ситуація дивує.

«Камера схову, буфет, відпочинок якийсь повинен бути. Те, що ми бачимо, калюжі, не красить прекрасне місто-курорт Моршин», - сказав у спілкуванні з журналістами киянин пан Іван.

На другій місцевій автостанції, як з’ясували журналісти, перелік «послуг» іще менший. Власники двох моршинських автостанцій - львівські підприємства «Гал-Всесвіт» і «Еталон». У міській раді Моршина пояснюють, на них уже не раз скаржились гості міста. А у Львівській обласній державній адміністрації ще влітку дали вказівку змінити вигляд приміщень.

«Було дано завдання до 15 серпня цього року здійснити певні організаційні заходи, щоб провести до стандартів наші автостанції. Дивлячись на сьогоднішній день, виконувати його поки що ніхто не збирається», - сказав у коментарі для журналістів секретар Моршинської міської ради Микола Воєвода.

Начальник управління інфраструктури Львівської ОДА Володимир Корпан своєю чергою у коментарі для журналістів запевнив, що в разі невиконання зобов’язань облдержадміністрація ініціюватиме звернення до Міністерства інфраструктури про анулювання атестату згаданих автостанцій.

На запитання, яким чином підприємці-власники автостанцій взагалі змогли виграти тендер на їх облаштування, обласні чиновники відповіли, що це питання належить до компетенції Міністерства.

Нагадаємо, у липні мер Львова у відповідь на запитання, чому обласні маршрути №371 і 171 їздять містом, відповів: «Тому що корупція. Так як мене інформують, певні перевізники занесли хабарі в обласну державну адміністрацію, і там управління транспорту ОДА з порушенням всіх норм та законів видало їм тимчасові дозволи. Я думаю, тут правоохоронні органи повинні навести лад».

Як заявляв начальник управління транспорту Львівської міської ради Микола Жук 8 липня, на прес-конференції, щонайменше 8 з 20 приміських маршрутів, які заїжджають на територію Львова, є незаконними. Перевізники наголошують, що таких автобусів через місто курсує близько 220, що сильно перевантажує й так навантажені транспортом вулиці міста, зокрема в центрі. Весною цього року перевізникам приміських автобусних маршрутів дали тиждень на те, аби подати пропозиції щодо розміщення кінцевих зупинок у Львові.

Дивіться детальніше о 21.00 у "Головних новинах Львова" на 24 каналі.