Азаров: За три роки Україна поверне 190 млрд грн зовнішніх боргів

19:25, 8 листопада 2011

«Україні доводиться розраховуватися за позики, взяті в попередні роки. Ми цього року 90 мільярдів гривень боргів повертаємо, наступного року віддамо 60, а ще через рік віддаватимемо близько 40», - заявив прем`єр-міністр України Микола Азаров 8 листопада в Сімферополі, де він взяв участь у позачерговій сесії кримського парламенту.

Разом з тим глава Кабміну зазначив, що прогноз на 2012-йрік оптимістичний. «Ми розраховуємо, що наш валовий внутрішній продукт зросте приблизно на 5%, і ми вийдемо в 2012 році тільки на рівень 2007 року», - сказавМикола Азаров.

Нагадаємо, також сьогодні МиколаАзаров на позачерговому засіданні Верховної ради Автономної Республіки Крим заявив, що за 10 місяців цього року зростання валового внутрішнього продукту в Україні склало 5,3%, зростання промислового виробництва – 9%.

Водночас, за даними Держстату, зростання ВВП України в IIIкварталі 2011 року проти аналогічного періоду 2010 року (в постійних цінах 2007 року) склало 6,6%.При цьому повідомляється, що зростання ВВП в IIIкварталі 2011-го проти IIIкварталу 2010-го з урахуванням сезонного чинника склало 2,2%.