«Барселона» декласувала «Баварію» у півфіналі Ліги чемпіонів

23:45, 6 травня 2015

Каталонська «Барселона» у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів здолала мюнхенську «Баварію» з рахунком 3:0.

Мюнхенці впродовж двох таймів грали у досить виважений футбол, який одначе не врятував їх від розгромної поразки на останніх хвилинах матчу.

До 77 хв зустрічі рахунок на табло зберігався 0:0, однак зусиллями Ліонеля Мессі каталонці зуміли вийти вперед. А вже за три хвилини Мессі оформив дубль і подвоїв перевагу «Барселони» - 2:0.

Останній гол у ворота декласованої «Баварії» забив Неймар, який після швидкої контратаки вийшов один на один із Мануелем Нойєром і влучно пробив у сітку воріт - 3:0.

Матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів «Баварія» - «Барселона» відбудеться 12 травня у Мюнхені.