«Барселона» і «Баварія» перемогли у перших матчах чвертьфіналу Ліги чемпіонів

10:19, 6 квітня 2016

У першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів каталонська «Барселона» обіграла мадридський «Атлетіко». У паралельному чвертьфіналі мюнхенська «Баварія» із мінімальним рахунком 1:0 обіграла лісабонську «Бенфіку», повідомляє сайт УЄФА.

Каталонці проводили перший поєдинок 1/4 фіналу Ліги чемпіонів на домашньому стадіоні «Камп Ноу» у Барселоні. Протистояння із «Атлетіко» завершилося перемогою господарів з рахунком 2:1. На 25-ій хв нападник мадридців Фернандо Торрес вивів свою команду вперед, однак через 10 хв покинув поле, отримавши другу жовту картку. «Барселона» зуміла відігратися у другому таймі - дублем відзначився форвард Луїс Суарес.

У свою чергу, мюнхенці перемогли «Бенфіку», забивши гол на другій хвилині зустрічі. Автором єдиного м'яча у зустрічі став Артуро Відаль.

Матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між цими суперниками відбудуться 13 квітня.