«Барселона» і «Баварія» вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів

00:31, 17 березня 2016

Визначилися останні учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. До «Бенфіки», «Реалу», «Вольфсбургу», «Манчестер Сіті», «Атлетіко» та ПСЖ приєдналися також каталонська «Барселона» та мюнхенська «Баварія».

Каталонці у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів приймали вдома лондонський «Арсенал», який здолали із рахунком 3:1. У складі «Барселони» відзначилися Неймар (18 хв), Луїс Суарес (65 хв) та Ліонель Мессі (88 хв). У першому поєдинку каталонці перемогли «Арсенал» із рахунком 0:2 і за сумою двох матчів вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

У паралельному матчі цього вечора тривала більш напружена боротьба - туринський «Ювентус» розігрував у протистоянні із мюнхенською «Баварією» путівку у наступний раунд Ліги чемпіонів. Туринці приїхали до Мюнхена із нічиєю у попередньому матчі, який завершився рахунком 2:2.

Підопічні Массіміліано Алегрі вели в рахунку до останньої хвилини зустрічі, забивши два голи на 5 хв та 28 хв матчу. Однак на 73 хв Роберт Левандовськи зумів скоротити перевагу італійців, а Томас Мюллер на 90 хв матчу зрівняв рахунок - 2:2. Гра перейшла в овертайми, де «Баварія» зусиллями Тьяго Алькантари і Кінгслі Комана забила ще двічі. У результаті, мюнхенський клуб вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Жеребкування пар-учасників чвертьфіналу ЛЧ відбудеться в п'ятницю, 18 березня.