«Барселона» забила 6 голів ПСЖ і вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів

00:27, 9 березня 2017

Каталонська «Барселона» зуміла відігратись після рахунку 4:0 у першій зустрічі під час матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти французького ПСЖ.

Під час поєдинку у Барселоні каталонці перемогли з рахунком 6:1 і вийшли в наступну стадію турніру.

Цікаво, що до останніх хвилин зустрічі «Барселона» перемагала з рахунком 3:1, однак для виходу в чвертьфінал команді потрібно було забивати ще тричі. Підопічні Луїса Енріке впорались з цим завданням - на 88 та 91 хв дубль оформив Неймар, а вирішальний м'яч на 95 хв зустрічі забив Серджі Роберто.

Таким чином «Барселона» стала першою командою в історії турніру, вийшовши на наступний етап турніру після поразки у першому матчі з рахунком 0:4.

У паралельному матчі дортмундська «Боруссія» розгромила португальську «Бенфіку» з рахунком 4:0 і теж стала чвертьфіналістом турніру. Раніше в 1/4 фіналу цьогорічного розіграшу Ліги чемпіонів вийшли «Реал» і «Баварія».