Баскетбол: львівська «Політехніка» створила друге диво за тиждень

16:25, 14 лютого 2015

Львівська «Політехніка-Галичина» під час виїзного матчу здолала столичний БК «Київ» із рахунком 69:77. Таким чином львів'яни здобули другу перемогу за тиждень.

Бадьорий дебют матчу, 12 очок від Отверченка за чверть і комфортну перевагу - здавалося, що «Політехніка» не зможе нав'язати боротьбу киянам. Однак у другій чверті команда Максима Фомічова стала захисним монстром. Прекрасний захист проти Отверченка, настрій і бойовий дух допомогли гостям відігратися, пише «Планета Баскетбол».

Найцікавіше почалося на початку четвертої чверті - силами Зубрицького і компанії львів'яни пішли в десятиочковий відрив. «Київ» ніби ослаб у нападі - Отверченко запускав м'яч куди завгодно, тільки не в кільце, Швець отримав непотрібний технічний фол, а «Політехніка» впевнено чіплялася за щити і буквально виривала кожне очко. За три хвилини до кінця кидок Дзюби з-під кільця зробив рахунок 58:67, правда, відразу після цього з перебором фолів присів Полюляк.

В останню хвилину команди увійшли з тією ж різницею. Перемогу гості втримали. У вирішальній атаці Федчук реалізував триочковий, який вже не міг змінити розклад сил.

До слова, для підопічних Максима Фомічова ця перемога стала вже третьою у поточному сезоні Суперліги.