Баскетбол: "Політехніка" стала першим півфіналістом Суперліги

"Політехніка" - “Хімік”

21:49, 15 квітня 2013

Не нахімічити намагалися гравці львівської "Політехніки". У домашніх матчах чвертьфінальної серії плей-оф проти "Хіміка" "студенти" двічі обіграли южненців, вирвали звитягу й у першій грі на рідному паркеті.

І від історичного досягнення - виходу до 1/2 фіналу - галичан відділяла лише 1 перемога.

Висока ціна матчу дається взнаки - обидві команди грають від оборони. У другій чверті господарі спромоглися зробити ривок, тому на велику перерву пішли лідерами.

Щоправда, рахунок був радше гандбольний, аніж баскетбольний - 34:23.

Третя 10-хвилинка стала продовженням другої. "Студенти" активно грають як в обороні, так і в нападі, тому нарощують перевагу. Усе, на що спромоглися гості, - це трішки скоротити відрив. 76:56 - упевнена звитяга "Політехніки", яка стає першим півфіналістом цьогорічної Суперліги.

Тепер "Галичина" чекає на суперника - переможця пари "Будівельник" - "Говерла". Зараз столичний клуб веде у серії 2:0.