Баскетболісти-аматори кинули виклик «Галичині»

15:26, 14 січня 2016

Львівські баскетболісти потішили публіку спортивним шоу. Спершу професіонали й аматори позмагались у конкурсі слем-данків (ефектних кидків зверху однією чи двома руками). Щоправда, виступи вдавались не всім, і учасники радше заробляють не позитивні оцінки суддів, а їхні усмішки.

У підсумку переможцем став Сергій Кришталь (команда «Hellas»). Спортсмен зізнався: «Мене переповнюють хороші емоції. Єдине: хотілось, аби більше учасників було у таких змаганнях».

Після конкурсу найкращі баскетболісти відкритого чемпіонату Львова та «Галичина» розпочали дуель. До слова, команду аматорів зібрали з кількох колективів. Любителі не провели жодного тренування разом, проте на паркеті показали досить непогану гру.

Першу чверть профі завершили з перевагою лише в один пункт – 20:19. А на перерву примудрились узагалі піти, поступаючись опонентам – 34-39. Гравець «Галичини» Денис Тютюнник зазначив: «Грали зі суперником трохи нижчого рівня, як ми вважаємо. Не налаштувались правильно на поєдинок, не показали свого професіоналізму. Не поставились серйозно до гри».

Однак проти класу не посперечаєшся. У третьому періоді «зелено-білі» легко вириваються вперед. Аматори не витримують натиску. А в останній чверті «леви» завершують розгром суперника – 107-74.

Гравець збірної команди Львова Василь Поляков заявив: «Як би там Суперліга не казала, що вони розслабилися, насправді ми дуже хорошу гру показали на початку. Було 5 втрат у третій чверті. Якби не вони, ми б не загубили цей гандикап і грали б нарівні. Можливо, навіть перемогли».

А в суботу, 16 січня, «Галичина» вдома поміряється силами з «Говерлою» у другому матчі чвертьфіналу Кубка України. Нагадаємо, у першій дуелі львів’яни поступились з рахунком 75-84.