Баскетбольний клуб "Політехніка" приймав у Львові "Донецьк"

Баскетбол

21:07, 18 березня 2013

Продовжити переможну серію. У рідних стінах львівські "Політехи" пробували уже втретє цього сезону обіграти БК "Донецьк".

Особливої мотивації галичанам додавало те, що команди конкурують за якомога вище місце у плей-оф. Разом зі стартовою сиреною "Донецьк" починає атакувати. Майже кожен кидок гостей - влучний. "Політехи" стараються, проте встигнути за шаленим темпом "тигрів" виходить не завжди.

Тайм-аут, Желько Лукаїча повертає "студентів" до гри. Класні командні дії дозволяють господарям диктувати свої умови. І тепер уже “Донецьк” має дякувати Сонгайлі за те, що на перерву пішли за нічиєї 40:40.

Обидві команди грали дуже добре, тому без спаду провести увесь поєдинок - дуже важко. До того ж, наші великі дуже швидко отримали по чотири персональні фоли. Але добре на позиції четвертого зіграв Дмитро Глєбов. Ще й два "трюльники" закинув.

Сьогодні була напружена, фізична гра. Команди відчули, що баскетболісти діють занадто жорстко і вирішили не дати перейти цьому у бійку чи щось неспортивне.

Як і годиться доля матчу вирішується на останніх секундах. Господарі зрівнюють рахунок - Саша Васільєвіч двічі влучає з лінії штрафних. Але героєм матчу стає не серб. Діор Фішер здійснює черговий підбір на чужому кільці та за півтори секунди до кінця закидує вирішальні два очки.