Батьки та діти визначаються із позакласними заняттями

Позакласні заняття

21:23, 10 вересня 2013

Спорт, мистецтво чи англійська мова - з початком навчального року батьки та діти визначаються із позакласними заняттями.

У Львові більше 60-ти тисяч дітей шкільного віку. Третина з них - 18 тисяч можуть навчатись в гуртках безкоштовно.

Прийшов на танці, а потрапив на музику. Дарій вже два роки відвідує гурток народних інструментів. За цей час встиг освоїти п'ять.

Шестикласники Олег, Юра та Олег також вирішили урізноманітнити своє позашкільне дозвілля. На "Погулянку" прийшли, щоб записатись на гурток автомоделювання.

Шестикласники Олег, Юра та Олег також вирішили урізноманітнити своє позашкільне дозвілля. На "Погулянку" прийшли, щоб записатись на гурток автомоделювання.

Технічні гуртки мало не єдині на "Погулянці", куди записуються хлопці. Із чотирьох тисяч дітей 70 %- дівчата.

Освітяни радять батькам шукати позашкільні заклади поближче додому. Або самим створити гуртки в найближчому будинку школяра чи бібліотеці.

Загалом, у Львові є 15 позашкільних закладів, де діти можуть навчатися безкоштовно. За підрахунками освітян, вони можуть охопити третину всіх дітей шкільного віку.

Втім, батьки не на камеру кажуть: за все слід платити: здавати гроші на матеріали, реманент чи костюми.

А от з платних - найдешевші - творчі напрямки: музичні та художні школи - від 50-60 гривень на місяць. Такі ж ціни на більшість спортивних секцій. Однак, ціна питання росте із амбіціями вашого юного спортсмена.

Найдорожчі бальні танці та теніс - від 200 гривень. А от захоплення іноземними мовами коштуватиме сімейному бюджету 250 - 350 гривень щомісяця.