«Баварія» розгромила київське «Динамо» у Лізі чемпіонів

Кияни на «Альянц Арені» поступилися з рахунком 0:5

00:02, 30 вересня 2021

Київське «Динамо» у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів поступилося в Мюнхені ФК «Баварія» з розгромним рахунком 0:5.

Перший гол забив Роберт Левандовський на 12 хвилині з пенальті: Сергій Сидорчук зіграв рукою у власному штрафному майданчику. На 27 хвилині лідер мюнхенців оформив дубль після передачі Томаса Мюллера. «Баварія» могла покращити свій рахунок на табло, але на 35 хвилині ворота «Динамо» врятувала стійка. У кінці другого тайму один з нечисельних моментів біля воріт суперника створили кияни, та удар Де Пени під поперечиною взяв Мануель Нойєр.

У другому таймі «Динамо» виглядало ще гірше та не зробило жодного удару у бік воріт суперника. Натомість «Баварія» продовжила феєрити на полі: на 59 хвилині міг забити Лерой Сане, а відтак – Серж Гнабрі, проте Георгію Бущану та Карлосу Де Пені вдалося їх нейтралізувати. Обидва гравці «Баварії» пізніше реалізували інші свої шанси: Гнабрі після подачі Сане забив на 68 хвилині, а сам Сане на 74-ій потужно пробив у дальній кут. Крапку в матчі поставив Ерік Максім Шупо-Мотінг, який вийшов на заміну Левандовського та на 87 хвилині забив головою фінальний гол.

Після поразки «Баварії» «Динамо» завдяки нічиїй у попередній грі з «Бенфікою» опинилося на третій сходинці турнірної таблиці групи Е. Мюнхенці перебувають на першому місці з двома перемогами, а на останньому – «Барселона», яка програла обидва матчі.

Зазначимо, що напередодні 28 вересня у 2-му турі групового раунду Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» зіграв внічию проти міланського «Інтера». Натомість молдавський «Шериф», якому гірники програли в першому турі, сенсаційно переміг мадридський «Реал».