«Баварія» забила 5 голів лондонському «Арсеналу» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

23:37, 15 лютого 2017

Мюнхенська «Баварія» розгромила лондонський «Арсенал» у першому матчі плей-офф цьогорічної Ліги чемпіонів. Поєдинок у Мюнхені завершився рахунком 5:1.

Перший гол у ворота «Арсеналу» баварці реалізували на 12 хв - влучним ударом в «дев'ятку» відзначився Ар'єн Роббен - 1:0.

Однак на 30 хв зустрічі лондонці, за рішенням арбітра, отримали нагоду зрівняти рахунок завдяки пенальті. До м'яча підійшов Алексіс Санчес, удар якого парирував голкіпер Мануель Ноєр, однак чилієць зумів добити з другої спроби - 1:1.

«Баварія» знову повела в рахунку вже на початку другого тайму - на 53 хв матчу гол у ворота «Арсеналу» реалізував Роберт Левандовськи. За кілька хвилин Тьяго Алькантара забив третій м'яч баварців, а вже на 64 хв матчу оформив дубль - 4:1.

Під завісу зустрічі господарі поля не переставали пресингувати суперника і на 89 хв Томас Мюллер реалізував п'ятий гол «Баварії» у цьому матчі - 5:1.

У паралельному поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський «Реал» переміг «Наполі» з рахунком 3:1, відігравшись після 1:1 в першому таймі.

Нагадаємо, напередодні у матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ завдав розгромної поразки «Барселоні» (4:0), а «Бенфіка» мінімально обіграла дортмундську «Боруссію» (1:0).