Баварський суд постановив повернути до Німеччини депортовану українку

31 липня

Суд німецької федеральної землі Баварія постановив, що вислана з Нюрнберга два тижні тому українка Світлана К. може повернутися до Німеччини. Як повідомив її адвокат Ульріх Шенвайс у понеділок, 30 липня, цей дозвіл також стосується чоловіка і дев'ятирічної доньки жінки.

Суд задовольнив оскарження вислання у зв’язку з тим, що Світлана К., яка родом з нині підконтрольного сепаратистам Донецька, проходить навчання як доглядальниця за людьми похилого віку. Курс почався у 2016 році і триває досі. Під час навчання Світлана К. показала результати вище середнього, повідомила «Німецька хвиля» з посиланням на агенцію epd.

Деякий час у 2017 році сім'я Світлани К. перебувала у притулку при євангелічній громаді пастора Куно Гаука, який після вислання українців 18 липня з Німеччини надіслав листа федеральному міністру внутрішніх справ Горсту Зеегоферу із різкою критикою політики уряду щодо мігрантів.

Ситуацію прокоментували в соціальній службі німецької євангелічної церкви Diakonie. Зокрема, президент служби Міхаель Баммессель (Michael Bammessel) наголосив, що вислання з Німеччини мотивованих кваліфікованих мігрантів межує із «божевіллям», особливо у час нестачі персоналу для догляду за людьми, які його потребують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині
Кількадесят активістів «Авто Євро Сили» розпочали акцію протесту біля львівської мерії
Під Одесою до берега прибило баржу з п'ятьма мільйонами пачок контрабандних сигарет
Люди миру
Браконьєри вирубують ліс на території майбутнього національного парку. Відео з дрона
Головні новини Львова за 19 листопада
У Винниках відкрили удосконалену транспортну розв’язку без лівих виїздів
«Авто Євро Сила» оголосила блокування доріг по всій Україні. Онлайн-карта блокпостів