Баварський суд постановив повернути до Німеччини депортовану українку

31 липня

Суд німецької федеральної землі Баварія постановив, що вислана з Нюрнберга два тижні тому українка Світлана К. може повернутися до Німеччини. Як повідомив її адвокат Ульріх Шенвайс у понеділок, 30 липня, цей дозвіл також стосується чоловіка і дев'ятирічної доньки жінки.

Суд задовольнив оскарження вислання у зв’язку з тим, що Світлана К., яка родом з нині підконтрольного сепаратистам Донецька, проходить навчання як доглядальниця за людьми похилого віку. Курс почався у 2016 році і триває досі. Під час навчання Світлана К. показала результати вище середнього, повідомила «Німецька хвиля» з посиланням на агенцію epd.

Деякий час у 2017 році сім'я Світлани К. перебувала у притулку при євангелічній громаді пастора Куно Гаука, який після вислання українців 18 липня з Німеччини надіслав листа федеральному міністру внутрішніх справ Горсту Зеегоферу із різкою критикою політики уряду щодо мігрантів.

Ситуацію прокоментували в соціальній службі німецької євангелічної церкви Diakonie. Зокрема, президент служби Міхаель Баммессель (Michael Bammessel) наголосив, що вислання з Німеччини мотивованих кваліфікованих мігрантів межує із «божевіллям», особливо у час нестачі персоналу для догляду за людьми, які його потребують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 19 вересня
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал
На Закарпатті склав мандат депутат районної ради, у якого знайшли угорський паспорт
Не схильний до діалогу
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна
У НАБУ назвали фейком інформацію встановлення «жучків» у кабінеті Холодницького
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське