Бельгія стає останнім чвертьфіналістом мундіалю у Бразилії

01:32, 2 липня 2014

У непростому матчі 1/8 фіналу ЧС-2014 збірна Бельгії вже в овертаймі здобуває перемогу над командою зі США.

Гравці збірної Бельгії впродовж усього матчу атакували американців: неодноразово голкіперу збірної США Тіму Ховарду довелося відбивати важкі м'ячі від своїх воріт. У першому таймі американська команда лише зрідка виходила на атаки, більше сидячи в обороні.

У другому таймі бельгійці почали штурмувати ворота США ще активніше, американці у свою чергу все глибше відходили у захист. Бельгійський голкіпер Тібо Куртуа майже не мав роботи: лиш зрідка збірна США розроджувалася на атаки.

На останніх хвилинах основного часу м'яч ні на мить не затримувався в центрі поля: активізувалися американці, які навіть створили кілька небезпечних моментів біля воріт Куртуа.

Додатковий час розпочався разом із першим голом у матчі - відзначився бельгійський гравець Кевін де Брюйне. Суперники обмінювалися атаками, однак невдовзі бельгійці подвоїли перевагу - на 105 хвилині забиває Лукаку.

Уже за дві хвилини інтрига матчу повернулася - Тібо Куртуа таки пропустив гол - відзначився американець Юліан Грін - 2:1. До закінчення овертайму суперники з усіх сил намагалися змінити рахунок, однак вже нічого не спромоглися зробити. Збірна Бельгії цілком заслужено виходить у чвертьфінал.