Бельгія влаштувала найбільший розгром Євро-2016 на шляху до чвертьфіналу

00:18, 27 червня 2016

Матч 1/8 фіналу Угорщина - Бельгія завершився розгромним рахунком 0:4 на користь бельгійців. Результат цього матчу став наразі найбільш розгромним на Євро-2016.

Збірна Бельгії повела в рахунку з 10 хв зустрічі, коли захисник Тобі Алдервейрелд забив після подачі зі штрафного.

Угорська команда стримувала натиск бельгійців до останньої чверті матчу. Однак в останні 15 зв зустрічі угорці пропустили ще тричі - на 78 хв відзначився Міші Батшуаї після кутового, а на 79 хв матчу забив Еден Азар.

На 90 хв зустрічі Яннік Ферейра Карраско довів рахунок до розромного, забивши після блискавичної контратаки бельгійської команди.

Збірна Бельгії стала шостим чвертьфіналістом Євро-2016. Раніше в 1/4 фіналу чемпіонату Європи вийшли збірні Польщі, Уельсу, Португалії, Франції та Німеччини.

У чвертьфіналі Євро-2016 бельгійці зіграють зі збірною Уельсу.