Біатлон: 10 місце стало кращим результатом українок під час спринту в Обергофі

17:27, 9 січня 2015

Українська біатлоністка Наталія Бурдига фінішувала десятою у спринтерській гонці на етапі Кубка світу в Обергофі. У складних погодних умовах Наталія Бурдига не допустила жодного промаху, проте поступилася лідеру гонки Вероніці Вітковій на 39,5 сек.

Невдалим виявився цей старт для першого номера української збірної Валентини Семеренко. Біатлоністка, яка зазвичай відрізняється відмінною стрільбою, допустила під час спринту 4 промахи і в результаті посіла 39 місце. Конкурентки Валі Семеренко у загальному заліку, фінка Кайса Макаряйнен і білоруска Дарья Домрачева, також допустили по 4 промахи, однак були швидшими і посіли 20 і 18 місце відповідно.

Інші представниці збірної України показали не найкращі результати: Анастасія Меркушина фінішувала 59-ою, а Ірина Варвинець та Ольга Абрамова зайняли 73-е і 74-е місця.

За результатами спринтерської гонки золото здобула біатлоністка з Чехії Вероніка Віткова, срібло - італійка Доротея Вірер, а бронза дісталася відмінниці сьогоднішніх вогневих рубежів, італійці Ніколь Гонтьє.

Додамо, що українські біатлоністки розпочали 4 етап Кубка світу в Обергофі з шостого місця під час естафети.