Біатлон: українець вперше в історії завоював Малий кришталевий глобус в індивідуальній гонці

20:08, 12 березня 2015

Український біатлоніст Сергій Семенов, який стартував у червоній майці лідера в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу у Контіолахті, завоював Малий кришталевий глобус у цій дисципліні.

За результатами гонки українець фінішував на п'ятому місці. Однак за підсумками загального заліку Сергій Семенов став тріумфатором в індивідуальних гонках сезону.

До цього жодному представнику чоловічої збірної України не вдавалося завоювати цей титул.

Переможцем ж індивідуальної гонки на чемпіонаті світу у Контіолахті став француз Мартен Фуркад, який випередив свого найближчого переслідувача Еміля Гегле Свендсена з Норвегії на 21 секунду. Бронзу ЧС здобув чех Ондрей Моравец.

Партнери Сергія по збірній України Артем Прима, Дмитро Русинов та Артем Тищенко фінішували 34-м, 52-м та 60-м відповідно.