Біатлоніст Артем Прима фінішував у топ-10 спринтерської гонки у Пхьончхані

13:21, 3 березня 2017

Український біатлоніст Артем Прима продемонстрував десятий результат у спринтерській гонці під час сьомого етапу Кубку світу у Пхьончхані, Південна Корея.

Українець пройшов дистанцію без промахів, однак не зміг змагатись з суперниками за призові місця через низьку швидкість. Підсумкове відставання Артема Прими від лідера гонки становило 1 хв 7 сек.

Таким чином Артем Прима вдруге в сезоні потрапив у топ-10 особистої гонки - раніше біатлоніст фінішував дев'ятим у гонці переслідування під час етапу Кубку світу в Обергофі.

Інші представники збірної України не показали високих результатів: Дмитро Підручний - 16 місце, Сергій Семенов - 25 місце, Володимир Семаков - 54 місце, Олександр Жирний - 58 місце.

Золото спринтерської гонки у Пхьончхані несподівано завоював австрієць Джуліан Еберхард, срібним призером став американець Ловелл Бейлі, а бронзу здобув француз Мартен Фуркад.

Нагадаємо, напередодні українка Юлія Джима фінішувала шостою у жіночій спринтерській гонці під час етапу Кубку світу у Пхьончхані.