Біатлоніст Дмитро Підручний фінішував 13-им у спринтерській гонці

18:15, 22 січня 2015

На етапі Кубка світу в Антхольці відбулася перша гонка - чоловічий спринт. З українських біатлоністів кращий результат показав Дмитро Підручний, який фінішував на 13-му місці. Дмитро допустив один промах - на другому вогневому рубежі, програвши на фініші - 51,2 сек, повідомляє XSPORT.

Другий результат в українській команді показав Артем Прима, який став 22-им, Олександр Жирний - фінішував 43-им, Артем Тищенко став 67-им. Кращий із представників України в загальному заліку Кубка світу Сергій Семенов посів 72-е місце, припустивши 4 промахи на першому вогневому рубежі.

Перемогу у спринті відсвяткував німецький біатлоніст Сімон Шемпп, який відстрілявшись чисто, здобув третю перемогу в кар'єрі. Срібло гонки дісталось росіянину Євгену Гараничу, бронза - Якову Факу зі Словенії.

Нагадаємо, завтра, 23 січня, відбудеться спринтерська гонка серед жінок.