Біатлоніст Дмитро Підручний фінішував сьомим у спринті

17:59, 13 січня 2017

Капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний посів 7 місце за результатами чоловічого спринту під час п'ятого етапу Кубку світу у Рупольдингу.

Українець пройшов дистанцію без промахів, а його відставання від лідера становило 59,5 сек.

Серед інших українців найкращий результат продемонстрував Артем Прима - 35 місце. У свою чергу, Віталій Кільчицький посів 47 місце, Сергій Семенов фінішував 48-м, а Володимир Семаков завершив гонку з 61-м результатом.

Переможцем гонки став француз Мартен Фуркад. На другому місці опинився австрієць Джуліан Еберхард, а бронзу завоював норвезький біатлоніст Еміль Егле Свендсен.

Нагадаємо, що Дмитро Підручний наразі продемонстрував найкращий результат сезону у чоловічій збірній України, посівши 5 місце у мас-старті під час третього етапу Кубку світу.