Біатлоніст Дмитро Підручний фінішував у топ-20 гонки переслідування

13:17, 15 січня 2017

Під час п'ятого етапу Кубку світу у німецькому Рупольдингу капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний посів 18 місце у гонці переслідування.

Український біатлоніст, який вийшов на старт гонки під сьомим номером, не зумів зберегти місце у десятці найкращих. Дмитро Підручний припустився трьох промахів і фінішував лише 18-им.

У свою чергу, Артем Прима з одним промахом у пасиві посів 27 місце, а Сергій Семенов із чотирма промахами фінішував на 46-ій позиції.

Золото гонки завоював лідер загального заліку Мартен Фуркад, фінішувати на першій позиції якому не завадили навіть три промахи. Срібну нагороду здобув норвежець Еміль Егле Свендсен, а бронзову медаль на останніх метрах дистанції відвоював у росіянина Антона Шипуліна чеський біатлоніст Міхал Крчмар.

Нагадаємо, у січні Дмитро Підручний переніс вірусну хворобу і пропустив кілька гонок, а також чоловічу естафету.