Біатлоніст Дмитро Підручний фінішував у топ-30 спринтерської гонки у Контіолахті

16:58, 10 березня 2017

У рамках восьмого етапу Кубку світу з біатлону у фінському Контіолахті українець Дмитро Підручний показав 26 результат у спринтерській гонці.

Біатлоніст допустив один промах на останньому вогневому рубежі, а його відставання від лідера становило 1 хв 10 сек. Водночас, 26 місце Дмитра Підручного стало найкращим для української збірної у цій гонці.

Решта українських біатлоністів фінішували поза заліковою зоною: Артем Прима (42 місце), Сергій Семенов (47 місце), Олександр Жирний (57 місце), Володимир Семаков (59 місце).

Переможцем спринтерської гонки у Контіолахті став француз Мартен Фуркад, який зумів фінішувати першим попри один промах. Срібло завоював чеський біатлоніст Онджей Моравец, а бронзу - норвежець Еміль Свендсен.