Біатлоніст із Львівщини показав свій найкращий результат на етапах Кубка світу

17:47, 13 січня 2016

Український біатлоніст родом із Новояворівська Віталій Кільчицький фінішував 19-им під час індивідуальної гонки у німецькому Рупольдингу. Наразі цей результат є найкращим для спортсмена на етапах Кубка світу з біатлону.

На чотирьох вогневих рубежах Віталій Кільчицький зробив два промахи, однак посів вище місце, аніж його співвітчизники, які лише раз не влучили у мішені. Зокрема, Олександр Жирний із одним промахом фінішував 26-им, а Дмитро Підручний - 43-им.

Ще один український біатлоніст Сергій Семенов, який за результатами минулого сезону завоював Малий кришталевий глобус в індивідуальній гонці, допустив чотири промахи і фінішував лише 59-им.

Переможцем першої гонки п'ятого етапу Кубка світу з біатлону став француз Мартен Фуркад. Друге місце зайняв австрійський спортсмен Сімон Едер, а бронза дісталася росіянину Антону Шипуліну.