Біатлоніст Сергій Семенов фінішував у топ-15 спринтерської гонки

16:55, 5 січня 2017

У спринтерській гонці четвертого етапу Кубку світу з біатлону в Обергофі Сергій Семенов продемонстрував найкращий результат серед українців, фінішувавши на 14 місці.

Український біатлоніст відмінно провів першу стрільбу, однак двічі промахнувся на другому вогневому рубежі, у підсумку відставши від лідера гонки на 1 хв 9 сек.

Ще двоє представників збірної України прийшли до фінішу у тридцятці найсильніших: Віталій Кільчицький з одним промахом фінішував 23-им, Володимир Семаков із двома промахами посів 28 місце. У свою чергу, Артем Прима, який допустив 5 промахів, опинився на 56-му місці.

Переможцем гонки став австрієць Джуліан Еберхард. Срібло гонки завоював чеський біатлоніст Міхал Шлезінгр, а бронзу - італієць Домінік Віндіш.

Нагадаємо, що капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний через хворобу пропустив гонку.